niedziela, 25 października 2009

Ogłoszenia niedzielne.

Alewe organizuje candy. Do wygrania jest taka oto przepiękna taca.

13ka tez organizuje candy, ale takie utrudnione. Matura potrzebna. A to jest do wygrania:

Od Maliny dostałam pięknego anioła jako wyróżnienie. Bardzo mnie ten fakt ucieszył i zaskoczył. Jak zwykle mam kłopot w przekazaniu tego wyróżnienia dalej. Jest tyle ciekawych i inspirujących blogów.

Wyróżniam więc wszystkie blogi, które odwiedzam. Mam nadzieję, że nikogo nie ominęłam. Atelier Penelopy Biankowe pasje.... black-lady Blog Niedzielny Chata Magoda dom alizee ein Hauch von Patina houseofbabajaga Home Sweet Home Jagodowy zagajnik kazika spotyka secesję Korale Ali Le petit bonheur lowflyingangels marzę, więc jestem Moja Wielka Płyta Moje wygnanko MY NEW HOME Mój dom MÓJ DOM - MOJA OSTOJA Nowy dom w starym stylu OAZA pejzaz-sentymentalny Poszukiwania moje Teatr Dobrych Klimatów ushiilandia Utkane z marzeń W domu u Jagi Wanilla Z Malarstwem na Ty... Z nostalgią w tle... zaklinaczka wnętrz Dag-eSz organizuje świetną zabawę mikołajkową. Szczegóły na jej blogu. Życzę Wam miłej niedzieli i pozdrawiam serdecznie. Violcio11

4 komentarze:

13ka pisze...

Gratuluję wyróżnienia, za obdarowanie mnie serdecznie dziękuję i życzę powodzenia u alewe pozdrawiam niedzielnie

Ala pisze...

Gratuluję wyróżnienia za te wszystkie Twoje cuda /należy się jak najbardziej/ pozdrawiam i dziękuję za pamięć, wszystkiego dobrego.

PATI pisze...

PRZYJMIJ MOJE GRATULACJE,BO JEST KOMU GRATULOWAC.ZAPRASZAM W MOJE SKROMNE PROGI.POZDRAWIAM PATI.

labarnerie pisze...

Gratuluję, gratuluję ... wyróżnienie jak najbardziej zasłużone i ... dziękuję za pamięć o moim blogu :)